Члени Асоціації


Бабій Ігор Леонідович

1971 року народження, живе і працює в Києві.

Експерт із питань соціальної реклами та фотомистецтва. Засновник і Голова Правління громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні”. Організатор і спонсор проектів із санітарно-просвітницької роботи в медичних закладах України та культурних акції, пов’язаних із фотомистецтвом. Має практичний досвід роботи в галузі охорони здоров’я, бізнесі, фотомистецтві. Здобув відповідну фахову освіту, зокрема закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова та Національну медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика зі спеціальності “лікар ортопед-травматолог”; Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу зі спеціальності “маркетолог”; Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв зі спеціальності “менеджер арт-бізнесу, експерт-оцінювач культурних цінностей”. Продовжує творити у сфері художньої колекційної фотографії під творчим псевдонімом – VarrIng.

Окрім того, має значний досвід громадської роботи, зокрема працював у Громадських Радах при МОЗ України, Державній санітарній службі України, Київській міській державній адміністрації, в групі експертів Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”. Автор декількох інноваційних розробок, зокрема патентів на корисні моделі на промислові зразки.

Нагороджений: Грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва “За значний внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні”; Орденом Святого Архістратига Михайла, Дипломом “За заслуги перед Україною”, Грамотою від Української Православної Церкви “За великий внесок і розвиток Української держави”.

 


Середюк Валерій Іванович

1966 рік народження, працює у Вінницькій обл.

Професійний фотограф, засновник і керівник благодійної організації “Благодійний християнський медичний центр “Євангеліст Лука”, служитель Церкви, викладач християнської етики, зокрема читає лекції для студентів і школярів на теми щодо профілактики алкоголізму, наркотиків, паління та СНІДУ. Проповідує здоровий спосіб життя та методику відновлення зору проф. В.Г. Жданова. Здобув відповідну фахову освіту, зокрема закінчив Олександрійське медичне училище та Київську духовну семінарію. Член громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні”, учасник санітарно-просвітницького проекту “Санбюлетень”.

Окрім того, має значний досвід благодійної роботи, зокрема організовує допомогу дитячим будинкам та іншим нужденним установам Вінницької області. Автор і організатор благодійних проектів для дітей інвалідів.


Михальченко Ольга Володимирівна

1961 року народження, живе і працює в м Києві.

Член громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні”, секретар Правління та учасник санітарно-просвітницького проекту “Санбюлетень “Здорове суспільство”. Вищу освіту здобула в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність “правознавство”. Як юрист, працювала в різних галузях господарства, зокрема фармацевтичній, з медичними закладами. Має тривалий досвід роботи в області господарського, авторського, адміністративного права. З початку створення громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні” допомагає здійснювати її юридичний супровід та підтримувати комунікативні зв’язки з органами і закладами охорони здоров’я. Здійснює підприємницьку діяльність. Прихильник здорового способу життя та активної громадянської позиції.

Шевченко Наталя Миколаївна

1988 рік народження, живе і працює в Києві.

Дизайнер, менеджер з широкоформатного фотодруку, член громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні” учасник санітарно-просвітницького проекту “Санбюлетень” та соціального проекту “Профілактика та контроль гіпертонії – запорука здоров’я нації”. Здобула відповідну фахову освіту, зокрема закінчила Кіровоградське вище професійне училище зі спеціальності “оператор комп’ютерного набору” 4 розряду, Національний університет Києво-Могилянська Академія, зі спеціальності “комп’ютерні науки, інтелектуальні системи прийняття рішень”. Прихильник здорового способу життя та активної громадянської позиції.


Ісаакян Артем Миколайович

1973 рік народження, живе и працює в Києві.

Член громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні” учасник санітарно-просвітницького проекту “Санбюлетень”. Закінчив Київський національний авіаційний університет зі спеціальності “інженер електронного обладнання літаків”. Прихильник здорового способу життя та активної громадянської позиції.

  

Савич Тетяна Олександрівна

1965 рік народження, живе і працює в Києві.

Член громадської організації “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні”.

Закінчила Київський МАУП зі спеціальності “бухоблік і аудит”.