Санбюлетень® “Здорове суспільство”®

Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні і РА «Яспис» проводять санітарнопросвітницьку роботу в Україні.

Соціальна відповідальність проекту: «Сьогодні невтішна статистика зростання захворювань в Україні, і цей результат пов’язаний з багатьма причинами, у тому числі і зі слабкою пропагандою здорового способу життя, відсутністю програм, направлених на зміцнення здоров’я нації, що приводить до погіршення якості життя в цілому

  

Соціальна відповідальність проекту: “Сьогодні невтішна статистика зростання захворювань в Україні, і цей результат пов’язаний з багатьма причинами, у тому числі і з слабкою пропагандою здорового способу життя, відсутністю програм, направлених на зміцнення здоров’я нації, що приводить до погіршення якості життя в цілому в Україні.”

Приклади негативного розміщення реклами і інформації в поліклініках:

Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність як бізнесу, РА «Яспис» і ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні» впродовж 10 років розвивають спеціальний соціально-орієнтований інформаційно-рекламний проект – видають і розміщують стінгазету САНБЮЛЕТЕНЬ® по інформуванню населення про способи профілактики і лікування різних видів захворювань, пропаганді здорового способу життя.

Розуміючи необхідність санітарно – просвітницької інформації для медичних закладів і їх відвідувачів, враховуючи, що здоров’я – одна з найважливіших характеристик людини, що визначає можливості реалізовувати не лише свої біологічні, але і соціальні функції, ми поставили перед собою завдання – розвивати і всіма доступними нам методами пропагувати здоровий спосіб життя і підтримувати якісне інформаційне наповнення медичних закладів для відвідувачів». «В своїй діяльності ми орієнтуємося на єдність цілей з усіма суб’єктами охорони здоров’я, міськими і районними адміністраціями, медичними службами і структурами, без яких неможливою стала б побудова національної мережі розміщення САНБЮЛЕТЕНЕЙ® в Україні.

Приклади розміщення САНБЮЛЕТНЕЙ® в медичних закладах України

РА «Яспис» постійно розвиває партнерську програму з медустановами України і удосконалює свою роботу. Кращою винагородою за нашу роботу, є визнання успіху нашого проекту медиками, фармацевтами і відвідувачами медустанов. Сподіваємось, що наша спільна з державними органами робота буде корисною для здоров’ї нації і значно розвине культуру здорового способу життя в Україні». На сьогодні розроблено більш ніж 50 макетів Санбюлетенів

Стінгазета САНБЮЛЕТЕНЬ® – ефективний варіант для пропаганди здорового способу життя, профілактики і лікування захворювань в медичних установах по всій Україні.

Розміщення САНБЮЛЕТЕНЕЙ® схвалене МОЗ, головними фахівцями МЗ України, обласних і міських адміністрацій, головними лікарями. САНБЮЛЕТЕНЬ® є знаком, зареєстрованим на території України.

Характеристика проекту:

Розподіл по Україні: 98% всіх обласних центрів України на рівні більше 60 – 90% всіх поліклінічних установ (станом на 2008 рік).

Унікальність адресної програми: САНБЮЛЕТЕНІ розміщуються, як правило, в «золотій зоні», що істотно підвищує частоту контактів. Відвідувачі і лікарі можуть бути таргетіровані за захворюваннями: педіатр, терапевт, невролог, невропатолог, хірург, гінеколог, уролог, гастроентеролог, ЛОР, ендокринолог, кардіолог і так далі Постійний контроль експонування, 100% фото звіт розміщення.

Кількість відділень ЛПЗ – партнерів проекту:

  • Дорослі поліклініки – 344
  • Дитячі поліклініки – 244
  • Жіночі консультації – 174
  • Пологові будинки – 71

Кількість партнерів ЛПЗ постійно збільшується.

Статистика по поліклініках:

Відвідуваність поліклінік по Україні залежно від категорії за нашою адресною програмою: понад 50% поліклінік з відвідуваністю близько 500–700 тис. чоловік в рік. Щомісячна аудиторія стінгазети САНБЮЛЛЕТЕНІ® на січень 2009 року: 24 922 830,00 контактів.

Шукаємо представників по поширенню САНБЮЛЕТЕНЕЙ ®

Запрошуємо до співпраці фізичних і юридичних осіб державної, приватної і колективної форм власності, які зацікавлені в розвитку соціальної реклами в Україні.

Надіслати коментар