Акція “Дитя має право на життя!”

15 квітня 2011 року на базі географічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка відбулося друге засідання Координаційної ради акції “Дитя має право на життя!” спрямованої на допомогу дітям, хворим на рак.

Порядок дня включав питання проведення і подальшого планування акції:

1. Звіт про стан проходження акції (виступили члени Координаційної ради і учасники акції);

2. Про входження в акцію нових партнерів: Асоціації замовників і виробників соціальної реклами і інформаційного агентства «Інтерфакс»;

3. Про розширення складу Координаційної ради;

4. Про проведення платежів з розрахункового рахунку МБФ «Набат» у вигляді добродійної допомоги для діагностичної лабораторії Національного інституту раку.

5. Формування робочих груп у складі Координаційної ради акції і планування їх роботи (виступила президент МБФ «Набат» Мотузенко Олена Олександрівна);

6. Про проведення в рамках акції чотирнадцятого відкритого Чемпіонату по танцювальній аеробіці «Зірки аеробіки за життя!» (виступила засновник і організатор Чемпіонату танцювальної аеробіки Світлана Сергіївна Просвірніна);

7. У «Різному» розглядалися питання участі в міжнародній конференції «Проблеми дитячої онкології в Україні» (27-28 квітня 2011 року, Київ), планування інформаційної кампанії з пропаганди здорового способу життя і ранній діагностиці раку.

Ключовим питанням засідання було ухвалення рішення про початок перерахування благодійних внесків, які поступили на рахунок Міжнародного благодійного фонду «Набат» в рамках акції «Дитя має право на життя!»

Президент МБФ «Набат» Олена Мотузенко офіційно оголосила, що станом на 15.04.11 на рахунок поступило 106114 гривень. Учасники ради одноголосно проголосували за початок проведення платежів по закупівлі реактивів і устаткування для діагностичної лабораторії Національного інституту раку.

18 квітня 2011 року МБФ «Набат» провів першу оплату реактивів і устаткування, згідно із запитом Національного інституту раку на суму 88124 гривень, а 20 квітня запланована наступна оплата на суму 20442.30 гривень.

Надіслати коментар