Соціальний фотопроект “Мрії дітей”

6 грудня 2013 р. на НСК «Олімпійський» українські зірки презентували соціальний фотопроект «Мрії дітей». Фотопроект приурочений до Дня Святого Миколая. Дітям із шкіл – інтернатів були вручені подарунки, а також організовано справжнє свято.

Фотосесія була організована “Фондом підтримки молодіжного та олімпійського плавання” Дениса Силантьєва з метою привернути увагу громадськості до дітей із соціально незахищених верств населення: дітей- сиріт, дітей- інвалідів та дітей з неповних сімей. Учасниками стали діти зі шкіл- інтернатів № 12 і № 11 та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах

Діти взяли участь у фотосесії зі своїми кумирами, з тими, на кого вони прагнуть рівнятися і брати приклад в житті. Учасниками проекту стали видатні спортсмени, журналісти, актори, співаки Д. Силантьєв, Н. Пальмкуіст, В. Горянський, О. Байрак, С. Вітвицька, Ю. Горбунов, О. Сумська, С. Симак, С. Костецький, А. Іванова, В. Бондарчук, А. Гросу, Р. Сенічкін

Ініціатором і засновником проекту виступив Заслужений майстер спорту з плавання, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи, чотириразовий володар Кубка світу – Денис Силантьєв.

Керівник проекту – Інна Силантьєва

Куратор проекту – Ігор Бабій

Фотограф – Дем’ян Михайлов

Виставковий партнер: Держ. концерн «Спортивні арени України»

Інформаційний партнер: VIVA, Максі ТВ www.mainpeople.ua

Підтримка проекту: компанія «Оріфлейм».

Партнер по фотодруку та оформлення: авторська майстерня з широкоформатного друку класу « SuperPhoto» – РА « Яспис » і фотограф Віталій Турбінін.

Ігор Бабій: «Коли волонтери запитали дітей сиріт, що б вони хотіли в подарунок, діти відповіли, що хочуть, що б до них прийшли гості з тортиком. Увага і турбота – це головні потреби дітей сиріт. І я радий, що у мене є можливість взяти участь в соціальному фотопроекті для дітей».

Вперше реалізація фотопроекту «Мрії дітей» відбулася в 2011 році. Торік завдяки фотопроекту знайшли сім’ї четверо дітей сиріт.

Надіслати коментар