День Тверезості у Луцьку

У неділю, 15 вересня 2013 року, у Луцьку відзначали День Тверезості.

Головними організаторами заходу були:

День тверезості у Луцьку відбувся з благословення митрополита Волинського та Луцького Ніфонта. Головною метою цього дня була підтримка та розвиток соціальної кампанії «Краще тверезе життя», яка спрямовувалась на популяризацію тверезого способу життя, роз’яснення переваг здорового способу життя.

День Тверезості розпочався автопробігом, який стартував у місті Києві о 8.30 та завершився у місті Луцьку о 14.00. Учасники автопробігу приєдналися до Маршу Тверезості, участь у якому брали молоді люди, яким небайдуже власне здоров’я та здоров’я дітей.

Також у Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки пройшов соціально-спортивний захід – ІV етап кубку України зі стронгмену. Головні рефері змагання – президент Федерації стронгмену України, чемпіон та рекордсмен світу Сергій Конюшок та віце – президент Федерації стронгмену України, призер чемпіонату світу у команді, рекордсмен України Володимир Рекша.

Спортивні змагання в рамках ІV етапу кубку України зі стронгмену стали можливі за підтримки Професіональної ліги стронгменів України та Федерації стронгменів України.

Мірятися силами зірки із «важких» видів спорту будуть, виконуючи класичні богатирські вправи, які передбачені на професійних стронгменівських турнірах. А це «лог-ліф» (підняття колоди на максимальну кількість разів за три хвилини), кантування покришки, «дедліфт» (станова, або, так звана, метрова тяга), «дамбл» (підняття гантелі за лімітований час) та інші.

Захід відбувається в рамках відзначення 1025-тої річниці Хрещення Київської Русі та спрямований на підтримку інформаційної кампанії «Краще тверезе життя». Традиційно День Тверезості відзначають у наступну неділю після 11 вересня. У православ’ї 11 вересня – День усікновення глави Іоана Хрестителя. Саме цей святий вважається покровителем Братств тверезості, так як, ніколи у своєму житті навіть не спробував спиртного.

Під час Дня Тверезості волонтери благодійного фонду «СТОПРАК» та Волинської єпархії УПЦ також збиратимуть кошти на купівлю шейкеру для зберігання тромбоконцентратуспеціального обладнання для онкогематологічного відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Надіслати коментар