Фотоекспозиція Олега Жарія в рамках проекту “Краса України в об’єктиві”

Фотоекспозиція складалася з 20 робіт фотографа Олега Жарія.

Тематика виставки – панорамні фото з комбінованою технологією зйомки краєвидів, історичних, духовних пам’яток України. Серед яких:

001 – Кам’янець-Подільський, краєвид Старого міста з повітряної кулі;

002 – Парк Софіївка (Умань, Черкаська обл.) 

003 – Свято-Успенський собор Свято-Успенської Почаївської Лаври (Тернопільська обл.)

004 – Одеса, пам’ятник герцогу Ришелье

005 – Замок «Паланок» (Мукачеве, Закарпатська обл.)

006 – Кам’янець-Подільський, Стара фортеця

007 – Хотинська фортеця (Чернівецька обл.)

008 – Замок і ратуша (Жовква, Львівська обл.)

009 – Замок Шенборнів-Бугеймів (пос. Карпати, Закарпатська обл.)

010 – Бакотська затока, р. Дністер (Хмельницька обл.)

011 – Свято-Покровська церква XVII ст. (с. Пирогів, Київ)

013 – Львів, пам’ятник Тарасу Шевченку

014 – Львів, площа Адама Міцкевича

015 – Львів, краєвид з гори Високий Замок

017 – Київ, будинок архітектора Городецького («Будинок с химерами»)

018 – Київ, Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

019 – Київ, Софія Київська

Фотовиставку відвідали представники дипкорпусу, посланці країн-учасниць 18-го турсалону в Україні, представники Верховної Ради України, Міністерства зовнішніх зв’язка України, а також учасники і гості 18-го турсалону.

Позитивна оцінка відвідувачами соціальної акції і форми її презентації спонукають організаторів до продовження акції та організації нової фотовиставки найближчим часом.

Від імені організаторів і партнерів акції Бабій Ігор Леонідович вручив Подяку Геращенку Олександру Миколайовичу, Генеральному директору компанії “Автоекспо” за підтримку соціальної акції “Краса України в об’єктиві” та формування культури соціально-відповідального бізнесу.

Ігор Бабій, Голова Правління ГО «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами»: З відліком нового тисячоліття з’являються нові стандарти життя, формується нова культура. Сучасне наповнення інформаційного простору змінює суспільну думку про моральні та духовні надбання людства. Впровадження сурогатних правил в світі формує новий порядок, в якому справжні цінності життя зникають. В нашій країні традиційною основою буття є Бог, Держава, Родина. Увага громадськості має бути прикута до кращих прикладів діяльності як особистості так і нації в цілому, які стверджують це. Тому потрібно об’єднати зусилля свідомих громадян, щоб провадити культурне, моральне, духовне та національно – патріотичне виховання.

Соціальна акція «Краса України в об’єктиві» прагнула створити проект, який зможе приверне увагу суспільства та показати безмежну красу Батьківщини в її просторах, історичних і духовних пам’ятках; показати красу людей, які бережуть рідну землю, працюють заради щасливого майбутнього, примножують славу України.

Надіслати коментар