Благодійний прийом онколога Цві Бернштейна

20 жовтня Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Щорічно напередодні цього осіннього дня фахівці медичних установ проводять різні заходи присвячені профілактиці раку грудей: прес-конференції, семінари, майстер-класи. І завжди в них активно беруть участь лікарі лікарні “ЛІСОД”. Цього року роль клініки не обмежилося організацією фінансовою підтримкою інформаційно-просвітницьих програм і прес-конференцій. Доктор Цві Бернштейн провів безкоштовний прийом в Київському центрі.

На консультацію до керівника відділу клінічної онкології “ЛІСОД” могли потрапити всі бажаючі. Звичайно, після оголошень по телебаченню і радіо багато хто записався до лікаря заздалегідь. Але важко було передбачати те, що відбувалося 20 жовтня під час прийому доктора Бернштейн. Жінки приїжджали з різних районів Києва, дзвонили донькам, сестрам, подругам і просто знайомим, повідомляли про консультацію онколога, пояснювали, як добратися. Не дивлячись на те, що лікар почав прийом на годину раніше призначеного часу. Серед чекаючих було і декілька чоловіків, котрі прийшли розповісти про хворобу дружини і отримати пораду професіонала, а хто – зі своєю власною проблемою.

«Не хвилюйтеся, – Цві Бернштейн вийшов із кабінету і звернувся до тих, хто з тривогою і надією чекав своєї черги, – я прийму всіх, піду лише після вас». І він проводив огляд, консультував, направляв на подальше обстеження, знаходив найпотрібніші слова підбадьорення і надії.

Ось майже дослівна розповідь молодої жінки після прийому : «Ви навіть не уявляєте, як я вдячна докторові і організаторам акції. Адже в поліклініках немає маммолога. Щоб попасти до нього, я чотири дні ходила по колу – від терапевта до гінеколога, від гінеколога до онколога, а потім вже насилу отримала потрібний мені напрям на обстеження грудей. А як довелося нервувати. Усюди величезні черги. Постійно відпрошувалася, ледве роботу не втратила.

“Спасибі за увагу, за людяність і професіоналізм, за Вашу працю і доброту», – такими були головні слова, звучні в центрі здоров’я 20 жовтня. «Що віддаси, то твоє». І доктор Цві віддавав – сили, досвід, час, знання. А до нього поверталися вдячність і тепло.

Питання, яке задавали майже всі, хто прийшов на консультацію до онколога: «Коли буде наступний прийом?»

Довідка.

Соціальна ініціатива “Увага до себе – врятує ваше життя” починається з 20 жовтня. Ініціатором акції виступили Київський центр здоров’я і громадська організація “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами” за підтримки Національного інституту раку, лікарні сучасної онкологічної допомоги “ЛІСОД” і рекламного агентства “Яспіс”. В рамках кампанії по 20-м-коду числам один раз в два місяці в Київському центрі здоров’я проводитиметься безкоштовний прийом лікарки-онколога лікарні “ЛІСОД”.

20 жовтня в Київському центрі здоров’я керівник відділу клінічною онкологи ЛiСОД Цві Бернштейн провів добродійний прийом, проконсультувавши протягом дня 45 чоловік.

Надіслати коментар