Еко-проект “H2O”

Еко – проект “Н2О” організований срібним призером Олімпійських ігор, чемпіоном світу, чемпіоном Європи і чотирикратного володаря Кубку світу Денисом Силантьєвим і “Фондом підтримки молодіжного і олімпійського плавання”, за участю публічних людей України: Ольги Сумської, Даши Малахової, Ольги Фреймут і за підтримки ГО “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україна”, за сприяння медіа-партнерів: РА”Яспис”, радіостанції “GALARadio FM“, Ра “МетроЛайт” і журнала “Viva“!

Вступ

Складова здорового способу життя – чисте довкілля, яке є запорукою здоров’я населення. Якість життя безпосередньо залежить від якості води. Вода високої якості підтримує здоров’я екосистем, отже, сприяє зміцненню здоров’я людей.

Людина на 70% складається з води. Ми всі живемо там, де є вода, і тому захист водних джерел від забруднення – це відповідальність кожного з нас.

Піклуючись про екологію – ми піклуємося про наших дітей, робимо вклад в наше майбутнє. То яким воно буде – залежить від нас. Діяльність людини за останніх 50 років викликала небувале за всю історію людства забруднення водних ресурсів.

Щоденно 2 мільйони тонн побутових і інших стічних вод потрапляють у світові водойми. Ще гостріше ця проблема стоїть в країнах, що розвиваються, де понад 90% неочищених побутових стоків і 70% неочищенных промислових відходів скидається в поверхню води.

Фонд Дениса Силантьєва виступив з ініціативою організації і проведення соціально – екологічного проекту “H2О” по очищенню водних ресурсів України. Одна з місій фонду – пропаганда здорового способу життя, яке не можливо без чистого довкілля.

Мета проекту:

  • очистити деякі озера України;
  • привернути увагу громадськості і ЗМІ на екологічні проблеми країни і світу в цілому;
  • мотивувати громадян молодого і середнього віку піклуватися про довкілля;
  • сконцентрувати зусилля на пошук грошових ресурсів для вирішення екологічних проблем, а саме очищенню річок і озер України
  • ініціювати і провести суботники на берегах річок України

 

Виконані роботи:

  • ГО “Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні” був розроблений макет рекламного проспекту

  • проведено очистку озера в Київський області

Надіслати коментар