Компания “Яспис” анонсує цікаві події 2012 р.

16 грудня 2012 р. в Києві відбулись одразу чотири Чемпіонати:

Чемпіонати України у вагових категоріях 95 кг і 110 кг,  Фінал Чемпіонату України в абсолютній ваговій категорії на визначення найсильнішої людини країни, і СитіКомерцБанк Чемпіонат світу у ваговій категорії 110 кг.

Участь в СитіКомерцБанк-чемпіонаті світу у ваговій категорії 110 кг приймуть 14 спортсменів з різних країн світу, у тому числі двоє українських – Сергій Конюшок і Володимир Рекша. Атлети змагатимуться в семи вправах.

Протягом року Федерація стронгмена провела три етапи Чемпіонату України, за підсумками яких у фінал попали 10 кращих, які і боротимуться за звання найсильнішої людини країни. Серед претендентів на це звання цього року виявилися Олександр Лашин, Олександр Пеканов, Віталій Міхєєв, Михайло Іванов, Борис Курбатський, Павло Костенюк, Сергій Пономарев, Орест Піліпьяк, Олег Крікуненко і Дмитро Тішецкий. Саме ним і належить змагатися в шести вправах.

Не менш цікавим видовищем буде боротьба і в Чемпіонатах України у вазі 95 і 110кг. На змагання до Києва приїдуть як дослідні багатирі, так і любителі з різних куточків країни. Атлети змагатимуться у видовищних вправах, де потрібна незвичайна витримка, характер і, звичайно, сила.

Спортсменам, які виконають нормативи, будуть привласнені спортивні розряди і звання.

Надіслати коментар