3 грудня – всесвітній День людей з інвалідністю

В зв’язку з відзначенням Міжнародного дня людей з інвалідністю, від імені керівництва Київського міського психоневрологічного №4 за чуйність і вагомий внесок у розвиток процесу медико–соціальної та трудової реабілітації хворих, завідувач відділенням В’ячеслав Ігорович Кісілєвіч висловив подяку Ігорю Леонідовичу Бабію, Голові Правління ГО «Асоціації замовників і виробників соціальної реклами в Україні». Керівник закладу, ще раз підкреслив важливість санітарно – просвітницької роботи в медичних закладах України та акцентував увагу на необхідності підтримки суспільством закладів, які залишені без уваги та відповідного бюджетного фінансування.

Ігор Кісілєвич: «Допомога пацієнтам закладу, є вкрай важливою для їх соціалізації, надихає співробітників закладу на подальшу працю, дає надію на майбутнє. В честь всесвітнього Дні інвалідів ми підготували Подяки своїм партнерам, які безкорисно нам допомагали. Пацієнти та співробітники закладу підготували концерт та отримали грамоти за позитивну роботу. Пацієнти і колектив вдячні за допомогу нашим благодійникам».

Ігор Бабій: «Я радий бачити, що наша роботи робить позитивні зміни в житті людей з обмеженими можливостями. Основний напрямок нашої роботи – це профілактика розвитку захворювань, вдосконалення системи охорони здоров’я. І позитивний зворотній зв’язок від наших партнерів, утверджує в нас віру в нашу справу».

Надіслати коментар