Санітарно-просвітницький напрям діяльності – це організація, підтримка, участь та популяризація заходів направлених на:
-
профілактику захворюваності інфекційними та неінфекційними хворобами, епідеміями;
-
формування здорового способу і образу життя;
-
розробку пропозицій та організацію заходів, які впроваджують інформаційно-просвітницькі заходи та практики для співпраці в частині реалізації державної політики у сфері громадського здоров’я, у т.ч. санітарного та епідемічного благополуччя населення та протидії ВІЛ-інфекції/СНІД у та іншим соціально небезпечним захворюванням.